Titles you rated
MisericordiaRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 3.0
RageRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.0
Loving AdultsRated ★ 2.5- VirusRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
A Normal WomanRated ★ 2.0
EliRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 2.5
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0