Titles you rated
AwakeRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.0
The DefenderRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.5
DaylightRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 1.5
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0