Movies
Ratings
136
Conduct ZeroRated ★ 2.5
The Last BlossomRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0