Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5