Titles you rated
- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 4.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5