Titles you rated
SignRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0