Series
Ratings
43
Idle MermaidRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
RememberRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0