Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- War of MoneyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0