Movies
Ratings
85
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SpyRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5