Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0