Movies
Ratings
19
The Social NetworkRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0