Titles you rated
All About My WifeRated ★ 4.5
DragonRated ★ 4.0
PhenomenonRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 4.0
The Pixar StoryRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
Seven PoundsRated ★ 2.5- My Father Is HeroRated ★ 2.5
The Monkey KingRated ★ 1.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
GatchamanRated ★ 1.0
JobsRated ★ 2.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.0
Across the UniverseRated ★ 4.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
HancockRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0