Titles you rated
BoltRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Miss StevensRated ★ 4.0
Beautiful BoyRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Macadam StoriesRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0