Movies
Ratings
142
Love ActuallyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5