Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0