Movies
Ratings
110
Eddie the EagleRated ★ 3.0
City LightsRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.5
Barton FinkRated ★ 5.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 3.0
The Big LebowskiRated ★ 4.5
The LadykillersRated ★ 2.5
A Serious ManRated ★ 2.0
Raising ArizonaRated ★ 4.0
Project NimRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0