Titles you rated
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0