Titles you rated
MoneyballRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0