Titles you rated
The MartianRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Rules of EngagementRated ★ 3.5
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
The Thin Red LineRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0