Movies
Ratings
131
Castle in the SkyRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 0.5
ThorRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0