Series
Ratings
45
Everybody Loves RaymondRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 0.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0