Movies
Ratings
171
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- Extreme FestivalRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 2.5
UnchartedRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0