Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Secrets in the LatticeRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.5
Record of YouthRated ★ 3.0
Falling Into YouRated ★ 4.0
My Calorie BoyRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.5
CrashingRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5