Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0