Series
Ratings
39
Smile AgainRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
RememberRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
BloodRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0