Movies
Ratings
20
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.5
TedRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 5.0