Movies
Ratings
321
The Hurt LockerRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0