Titles you rated
- MomentRated ★ 4.0
- MirandaRated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
Sir Alex Fugerson: Secrets of SuccessRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0