Titles you rated
BoyhoodRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
GravityRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5