Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5