Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 2.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
JigsawRated ★ 1.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0