Titles you rated
Hunter KillerRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 4.5