Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
NerveRated ★ 4.0
Ordinary PersonRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 5.0