Movies
Ratings
48
OppenheimerRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
The LibertineRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 2.5
RoundersRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0