Movies
Ratings
22
12 Angry MenRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5