Movies
Ratings
557
Bleed for ThisRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Bad LieutenantRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Two LoversRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5