Titles you rated
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5