Series
Ratings
11
Secret GardenRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0