Movies
Ratings
63
GravityRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 1.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0