Movies
Ratings
308
The HuntRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0