Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0