Movies
Ratings
201
A Company ManRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0