Series
Ratings
18
My Rosy LifeRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
Goddess of MarriageRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0