Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0