Movies
Ratings
15
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
LucyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0