Series
Ratings
23
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0