Titles you rated
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
9Rated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
FameRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 1.5
LawlessRated ★ 4.5
Paper ManRated ★ 4.0