Movies
Ratings
201
HappyendRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
GlassesRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5