Series
Ratings
110- Nemuri no MoriRated ★ 4.5
- Seoul DdukbaegiRated ★ 4.0
- Remington SteeleRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0- ストロベリー・オンザ・ショートケーキRated ★ 2.0
WATER BOYSRated ★ 5.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
The 4400Rated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 4.0
- TransparentRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Flowers for AlgernonRated ★ 3.5
- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 4.5
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0