Titles you rated
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0- Haikyuu!! Bakemonotachi ga Iku TokoroRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5